Дата: від до Скинути

Вітаємо з днем народження старосту Харківського старостинського округу Юрія ЩУРА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають старосту Харківського старостинського округу Юрія ЩУРА  – з нагоди  Дня народження!

10:24 01.05.2023

Оголошено додатковий відбір на проєкт “Професійний розвиток ветеранів для роботи на посадах державної служби та служби в органах місцевого самоврядування”

Відкрито реєстрацію для участі у додатковому відборі на безкоштовну сертифікатну програму навчання ветеранів та ветеранок, які планують реалізувати себе на посадах державної служби та служби в органах місцевого самоврядування. Мета сертифікатної програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення», яка погоджена Національним агентством з питань державної служби, як програма підвищення кваліфікації:

08:47 01.05.2023

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ! Підтримка підприємництва в умовах воєнного стану

Соціальне підприємництво на сьогодні може бути одним з інструментів для вирішення актуальних суспільних проблем. Соціальний бізнес покликаний стимулювати соціальні зміни і тому потребує уваги та допомоги держави. Так, у комплексній програмі розвитку малого та середнього підприємництва регіонів на 2021-2023 роки, одним із завдань є підтримка розвитку соціального підприємництва в Україні.

08:44 01.05.2023

Щодо проведення протиепізоотичних заходів на пасіках

Департамент агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації повідомляє, що спеціалістами державних ветеринарних установ, які входять до структури Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, щорічно до 15 травня проводиться планова кампанія протиепізоотичних заходів на пасіках.

08:16 01.05.2023

Вітання очільника Маньківської громади Валерія ІВАСЮКА з Днем прикордонника України!

Шановні прикордонники! Наші захисники-Герої! Шановні ветерани! Вітаю з Днем прикордонника України, який є святом мужності, відданості і безкомпромісного захисту кордонів нашої держави. Вам випало жити і служити в найважчі часи, коли підлий ворог напав на нашу країну, і рашистський чобіт топче благословенну українську землю. Саме ви – прикордонники першими вступили в бій з путінською ордою і своєю мужністю довели, що українські воїни нищитимуть загарбників до останнього подиху.

18:02 30.04.2023

Вітаємо з днем народження голову СФГ "Пролісок" с. Молодецьке Людмилу КАЛМАН!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають голову СФГ "Пролісок" с. Молодецьке Людмилу КАЛМАН  – з нагоди  Дня народження!

17:59 30.04.2023

Гідрометеорологічний бюлетень №84 від 27 квітня 2023 року

Як і прогнозувалося, із північного заходу до нашого регіону надходить арктичне повітря, що спровокувало значні температурні контрасти. Сьогодні вранці, за даними метеостанцій Жашків, Умань та Звенигородка, температура була лише 4-5º тепла, а у Смілі, Золотоноші та Чигирині – 10-11º. Проте температурний фон поступово зрівняється, оскільки холод «охопить» всю Черкащину.

18:53 27.04.2023

Оперативна інформація про заморозки на Черкащині   у повітрі 29-30 квітня, на поверхні ґрунту 1-2 травня 2023 року

Оперативна інформація про заморозки на Черкащині у повітрі 29-30 квітня, на поверхні ґрунту 1-2 травня 2023 року

У зв’язку із вторгненням арктичного повітря, вночі 29-30 квітня 2023 року на Черкащині очікуються заморозки у повітрі 0-5°, що є стихійним метеорологічним явищем ІІ рівня небезпечності, помаранчевий. 1-2 травня заморозки на поверхні ґрунту 0-3°, що є небезпечним метеорологічним явищем І рівня небезпечності, жовтий.

18:48 27.04.2023