Дата: від до Скинути

«Настрій у всіх бойовий», – Ігор Табурець про зустріч із нашими оборонцями на Сході

Від Черкащини захисникам доправили нові вантажі підтримки. Передав матеріально-технічне підсилення військовим очільник області Ігор Табурець під час чергової поїздки на Схід. Начальник ОВА разом із комбригом Черкаської ТрО Анатолієм Стуженком  відвідали підрозділи, що виконують завдання на першій лінії оборони. А також окремі механізовані бригади, де теж служать черкащани.

11:23 18.04.2023

УВАГА!!! ВСТАНОВЛЕНО НЕРЕСТОВУ ЗАБОРОНУ!!!

З метою забезпечення природного процесу відтворення водних біоресурсів та їх охорони встановлено заборону на добування живих водних ресурсів на час ходу риби на нерест з 01.04.2023 року, рибальство заборонено на всіх рибогосподарських водних  об’єктах.   Дотримання рибалками – любителями та рибалками – промисловиками правил є вкрай важливим під час нересту, оскільки він відіграє важливу роль у відтворенні природних ресурсів та підтриманні сталих запасів риби. Кожен рибалка повинен починати із себе – не порушувати правил рибальства.

08:13 18.04.2023

Вітання керманича Маньківської громади Валерія ІВАСЮКА з Днем пожежної охорони!

Шановні пожежники, наші рятувальники!  Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем пожежної охорони. Я пишаюся тим, що безпеку жителів нашої Маньківської громади охороняють такі мужні, відважні та самовіддані чоловіки та жінки. Пожежна служба Маньківщини – це структура, без якої неможливе саме існування громади.

10:58 17.04.2023

Оголошується суботник з упорядкування території центрального кладовища

Маньківська селищна територіальна  громада запрошує всіх небайдужих  мешканців селища долучитися до толоки з упорядкування території центрального кладовища. Суботник триватиме з 17.04.2023 до 21.04.2023 з 09-00 до 15-00 год. Комунальне підприємство «Комунальник-М» надає транспорт для вивезення сміття.

09:17 17.04.2023

«Сталевий кордон» готується вдарити

Цю штурмову бригаду прикордонників, як і інші підрозділи «Гвардії наступу», до майбутніх боїв готують досвідчені наставники. Один із них – «Хасид» – інструктор з потужним бойовим досвідом, який проходив службу у спецпідрозділах України та Ізраїлю. Українських бійців він тренує від перших днів війни.

08:37 17.04.2023

Вітаємо з ювілеєм головного спеціаліста відділу соціального захисту  Ірину ГУЛЯЩУ!

Вітаємо з ювілеєм головного спеціаліста відділу соціального захисту Ірину ГУЛЯЩУ!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають головного спеціаліста відділу соціального захисту  Ірину ГУЛЯЩУ  – з нагоди ювілею від Дня народження!

12:21 16.04.2023

Вітання очільника Маньківської громади Валерія ІВАСЮКА із Великодніми святами!

Шановні маньківчани! Шановні віряни! Щиро вітаю усіх християн з найбільшим релігійним святом - Воскресінням Господнім! Це вже другий Великдень, який ми відзначаємо в умовах повномасштабної війни. За цей час весь світ побачив приклад стійкості та звитяги української нації. Героїзму української армії. Невтомності українських волонтерів. Багатовічне українське привітання: «Христос Воскрес! Воскресне Україна!» набуло особливого значення.

13:20 14.04.2023

Вітаємо з ювілеєм охоронника виконавчого комітету селищної ради Олександра ВЛАСЕНКА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають охоронника виконавчого комітету селищної ради Олександра ВЛАСЕНКА  – з нагоди ювілею від  Дня народження!

12:33 14.04.2023