18 травня – День боротьби за права кримськотатарського народу

Починаючи з 1994-го року в Україні, згідно Указу Президента України № 165/94 від 14-го квітня 1994 року, відзначається «День скорботи і пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу», яка сталася 18-20 травня 1944-го року. А відповідно до постанови Верховної Ради України від 12 листопада 2015 року №792 в Україні вшановують пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу та встановлено День боротьби за права кримськотатарського народу та вимушених переселенців у зв’язку з анексією Криму – території України, вчиненою у 2014 році Російською Федерацією, та свідомої політики етноциду з боку окупаційної влади.

09:03 18.05.2023

Порядок надання державної грошової допомоги на ремонт житла, пошкодженого внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Кабінет Міністрів України затвердив порядок надання державної грошової допомоги на ремонт житла, пошкодженого внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Даний порядок передбачає надання громадянам, чиє житло було пошкоджено внаслідок збройної агресії рф, державної допомоги на поточний ремонт житла.

08:48 18.05.2023

Вітання очільника громади Валерія ІВАСЮКА з Днем вишиванки!

Шановні маньківчани! Вітаю Вас з Днем вишиванки! День вишиванки — особливий день, коли українці одягають свої вишиванки — традиційний національний одяг з вишивкою. Це свято популяризує вишиванку як важливу частину українського національного одягу, що відображає багатство народних мотивів, символіку та традиції.

08:18 18.05.2023

Пройшов футбольний турнір

13 травня на території Маньківського НВК І-ІІІ ст. гімназія (штучний майданчик) пройшов міні - футбольний турнір у віковій категорії 60+ . У змаганнях приймали участь ветерани-футболісти м. Тальне, м. Христинівка та смт Маньківка.

11:57 17.05.2023

Базові протиепідемічні та профілактичні норми продовжать свою дію навіть у разі скасування карантину

Зокрема, йдеться про маски, дотримання дистанції та введення карантину по окремих містах чи областях під час спалахів захворювання. Наразі карантин, спричинений COVID-19, діє по всій Україні до 30 червня 2023 року (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.04.2023 р. № 383).

11:06 17.05.2023

Лісорубний квиток та сертифікат про походження деревини видаватимуть онлайн

Проведення відповідного експериментального проекту в Україні погодив на своєму засіданні Уряд. Подати заявки та оформити відповідні дозвільні документи лісокористувачі зможуть на ЕкоСитемі https://eco.gov.ua/.

10:59 17.05.2023

Звернення Президента Володимира Зеленського

Бажаю здоровʼя, шановні українці! Передусім я хочу подякувати всім захисникам і захисницям нашого неба. Дякую вам, герої!Вісімнадцять із вісімнадцяти ракет збито. Тому й працюємо постійно над візитами, які принесуть іще можливостей, іще систем Patriot, IRIS-T, Crotale, Hawk, NASAMS. Знов і знов дякую і всім нашим партнерам у світі, хто допоміг нашій державі з відповідними системами захисту неба!

10:50 17.05.2023